Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
| Модел: | Galaxy S Advance I9070 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A9 |
| РАМ памет: | 768MB |
| Памет: | 8GB място за файлове |
| Слот за карта: | microSD карта памет, до 32GB |
| Видео ускорител: | Mali-400 |
| Размер на дисплея: | 4 инча (10.16см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 480 x 800 пиксела |
| Разстояние между точките: | 233 ppi |
| Предна камера: | 1.3 MP |
| Камера: | 5 MP, автофокус, LED светкавица |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, DLNA |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | mini SIM |
| Bluetooth: | v3.0, A2DP, aptX |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Samsung |
Употребявания Samsung Galaxy S Advance, реновиран от Hop.bg, се предлага на изгодна цена!
Super Amoled технологията на дисплея отличава модела от останалите среден клас смартфони. Ако търсите смартфон, който да е малък и незабележим, това е Вашият правилен избор. Малкият размер далеч не означава компромис с качеството или функциите на машината. Той може да Випредложи всичко, което може да Ви даде всеки модерен смартфон като например DLNA връзка за лесно и бързо споделяне на мултимедийна информация на всички Ваши "smart" устройства. Има GPS- навигация, разполага и с по-стари технологии като например компас, който може да Ви бъде полезен ако обичате да се разхождате в природата.
За да използвате Вашия телефон без притеснения Ви предлагаме 6-месечна гаранция.
Промоцията е валидна до изчерпване на количествата!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
