Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Black Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A40 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15" IPS 1920x1080 Full HD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.
МониторHP EliteDisplay E232, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторDell UltraSharp U2715H, 27" IPS QHD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
МониторFujitsu B22W-7, 22" WSXGA+ 1680x1050
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | Galaxy S10 SM-G973F |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Exynos 9820 Octa (8 nm) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Mali-G76 MP12 |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Резолюция на дисплея: | 1440 x 3040 |
| Предна камера: | 10 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) + 12 MP (telephoto) + 16 MP (ultrawide) Dual Pixel PDAF, OIS, 2x optical zoom |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Samsung |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопDell Latitude 9430, i5-1245U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
МониторFujitsu B23T-7, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторDell UltraSharp U2412M, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
499.00 € / 975.96 лв.


