Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
115.00 € / 224.92 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1199.00 € / 2345.04 лв.
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
МониторDell S2740LB, 27" AH-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
МониторFujitsu B27-9TQ, 27" LED IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
| Модел: | Galaxy S10e |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Exynos 9820 Octa (8 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Mali-G76 MP12 |
| Размер на дисплея: | 5.8 инча (14.73см) |
| Технология на дисплея: | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2280 |
| Предна камера: | 10 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Камера: | 12 MP, LED flash, auto-HDR, panorama |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Четец за карти: | microSDXC |
| 3G Модул: | Да |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Prism Blue |
| Производител | Samsung |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
719.00 € / 1406.24 лв.
669.00 € / 1308.45 лв.
МониторDell P2719H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5570, i7-12800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080 , RTX A2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.


