Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Black Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A55 5G 128GB Iceblue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
КомпютърDell OptiPlex 7020 USFF, i5-14500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
729.00 € / 1425.80 лв.
656.00 € / 1283.02 лв.
| Модел: | Galaxy S20 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Exynos 990 (7 nm+) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Mali-G77 MP11 |
| Размер на дисплея: | 6.2 инча (15.74см) |
| Технология на дисплея: | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Резолюция на дисплея: | 1440 x 3200 |
| Предна камера: | 10 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Камера: | 12 MP, LED flash, auto-HDR, panorama |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Четец за карти: | microSDXC |
| 3G Модул: | Да |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Samsung |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP ProBook 450 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray Intel® Core™ i7-1068NG7, 32GB, 1TB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
579.00 € / 1132.43 лв.
529.00 € / 1034.63 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопHP EliteBook 1040 G11 Като Нов, Ultra 7 155H, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.


