Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A53 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1199.00 € / 2345.04 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
674.00 € / 1318.23 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Laptop 6 в опаковка, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
819.00 € / 1601.82 лв.
737.00 € / 1441.45 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
| Модел: | Galaxy S21 5G SM-G991B/DS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Осемядрен (1x2.9 GHz Cortex-X1 & 3x2.80 GHz Cortex-A78 & 4x2.2 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Exynos 2100 (5 nm) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Mali-G78 MP14 |
| Размер на дисплея: | 6.2 инча (15.74см) |
| Технология на дисплея: | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2400 |
| Предна камера: | 10 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Камера: | 12 MP, LED flash, auto-HDR, panorama |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Четец за карти: | microSDXC |
| 3G Модул: | Да |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Phantom Gray |
| Производител | Samsung |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP 32S, 32'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12'' HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
МониторDell UltraSharp U2415B, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.


