Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
МониторHP 27F, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 2, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
| Модел: | Galaxy S21 5G (SM-G991B) |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Осемядрен (1x2.9 GHz Cortex-X1 & 3x2.80 GHz Cortex-A78 & 4x2.2 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Exynos 2100 (5 nm) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Mali-G78 MP14 |
| Размер на дисплея: | 6.2 инча (15.74см) |
| Технология на дисплея: | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2400 |
| Предна камера: | 10 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Камера: | 12 MP, LED flash, auto-HDR, panorama |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Четец за карти: | microSDXC |
| 3G Модул: | Да |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Phantom Gray |
| Производител | Samsung |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
КомпютърHP Compaq Pro 6300 SFF, i5-3470, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
559.00 € / 1093.31 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.


