Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A53 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
| Модел: | Galaxy S3 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Четириядрен 1.40 GHz Cortex-A9 |
| Чипсет: | Exynos 4412 Quad |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 16GB Място за данни |
| Видео ускорител: | Mali-400MP4 |
| Размер на дисплея: | 4.8" инча (12 см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 720 x 1280 пиксела |
| Предна камера: | 1.9MPx |
| Камера: | 8MP (3264x2448 пиксела) |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | micro SIM карта |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0 |
| Производител | Samsung |
Употребяван, но реновиран смартфон Samsung Galaxy S3.
Малък, удобен, функционален и бюджетен модел смартфон - качества, които го правят изключителен помощник във вашето ежедневие.
Моделът е със сменяема батерия от 2100mAh и е достатъчна за един работен ден.
Оборудван с 8МР камера за снимки и видео с разделителна способност 1080p на 30 фрейма.
Оперативна памет 1GB и място за файлове и приложения 16GB, наличен е и слот за разширяване с карта памет.
Четитиядрен Cortex-A9 процесор и 4.8-инчов Super AMOLED дисплей със страхотни цветове и Gorilla Glass 2 покритие.
Достатъчно добри параметри за ниската си цена и възможностите, които предлагат от Самсунг с този продукт.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СлушалкиApple AirPods 4 gen ANC
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.


