Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СлушалкиApple AirPods 4 gen ANC
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
| Модел: | GT-I8190 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | 1.0 GHz dual-core Cortex-A9 |
| Чипсет: | NovaThor U8420 |
| РАМ памет: | 1 GB RAM |
| Памет: | 8GB за снимки и приложения |
| Слот за карта: | microSD до 32GB |
| Видео ускорител: | Mali-400 |
| Размер на дисплея: | 4 инча (10 cm) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 480 x 800 пиксела |
| Разстояние между точките: | 233 |
| Предна камера: | VGA |
| Камера: | 5 MP |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n |
| 3G Модул: | GSM / HSPA |
| GSM - SIM: | Mini-SIM |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP, EDR |
| Производител | Samsung |
Имате нужда от нов или просто от смартфон, но големите пет-шест инчови екрани ви дразнят или са ви неудобни?
При нас в Hop.bg имаме точно модела за вас - Samsung S3 mini / I8190.
Бройките предлагани при нас са употребявани смартфони, но след реновационния процес при нас апаратите са готови за нов живот и чакат да зарадват новите си собственици!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.






