Оригинален дисплей -
минимална драскотина
Панел -
драскотини корпус
Доставка - 1-2 дни
Гаранция - 12 месеца
Наличен в: - МАГАЗИН HOP.BG СОФИЯ
IMEI - 352539592180906
| Модел: | Galaxy S22 5G SM-S901B |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Осемядрен (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео ускорител: | Xclipse 920 |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Резолюция на дисплея: | 1080x2340 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~425 ppi |
| Предна камера: | 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.24", 1.22µm, dual pixel PDAF, Dual video call, Auto-HDR |
| Камера: | 50 MP, 23mm (wide), 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS + 10 MP, 70mm (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS + 12 MP, 13mm, 120˚(ultrawide), 1.4µm |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / 4G / 5G / SIM card |
| Цвят: | Phantom Black |
| Производител | Samsung |
| Гаранция: | 12 месеца |
The product has signs of use or signs of transportation that do not affect its functionality. They are expressed in dark or light spots on the display and/or scratches.
The photos of the refurbished with slight sign of usage products are examples of the model.
The products we offer are second-hand, but of high quality and excellent technical condition, which corresponds to the models as new.
It is available for purchase at a low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the possibility to purchase on lease t and with delivery to any point in Bulgaria.
Condition refurbished with slight sign of usage with 6 months warranty from HOP.BG
| МАГАЗИН HOP.BG СОФИЯ | наличен | гр. София 1592, ж.к."Дружба" 1 бул. "Проф. Цветан Лазаров" 33, 02 / 889 89 89 |
| МАГАЗИН HOP.BG ПЛЕВЕН | с поръчка | гр. Плевен ж.к "Дружба", ул."България" №18, 064 / 691616 |
| МАГАЗИН HOP.BG РУСЕ | с поръчка | гр. Русе ул. "Пенчо Славейков" №4, 082/ 826166 |
| МАГАЗИН HOP.BG ВАРНА | с поръчка | гр. Варна бул. "Република" 117 Търговски център "Явор", 052 / 50 10 05 |
| ОНЛАЙН МАГАЗИН | с поръчка | гр. Плевен, ул. "Гривишко шосе" 6, хале 1-3, 0879200492 |
| МАГАЗИН HOP.BG ПЛОВДИВ | с поръчка | гр. Пловдив, ж.к. "Тракия" бл. 45А, 032 / 280101 |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.



