Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A33 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A53 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
МониторDell P2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Power G8, i7-11800H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
879.00 € / 1719.17 лв.
791.00 € / 1547.06 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
КомпютърHP ProDesk 490 G2 Tower, i7-4790, 8GB, 256 SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопHP ProBook 450 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
| Модел: | Galaxy S6 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (4x2.1 GHz Cortex-A57 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Чипсет: | Exynos 7420 Octa |
| РАМ памет: | 3GB LPDDR4 |
| Памет: | 32GB място за файлове и приложения |
| Слот за карта: | Няма |
| Видео ускорител: | Mali-T760MP8 |
| Размер на дисплея: | 5.10'' (12.954cm) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED капацитивен touchscreen, 16M цвята, покритие Gorilla Glass 4 |
| Резолюция на дисплея: | 2560 x 1440 пиксела (Quad HD) |
| Предна камера: | 5 MP, Auto HDR |
| Камера: | 16 MP, f/1.9, 28mm, OIS, автофокус, LED светкавица |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Батерия: | Li-Ion 2550 mAh |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.1, A2DP, LE, aptX |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Производител | Samsung |
Промоцията е валидна до 07.01.2019г. или до изчерпване на количествата.
Реновиран смартфон Samsung Galaxy S6.
Устройството разполага с осем-ядрен чип и 3GB LPDDR4, което означава, че всяка задача поставена пред него ще бъде изпълнена почти мигновено. 64-битовата архитектура на процесора го прави перфектен и за ''мултитаскинг'', а с операционната система Android 7 (Nougat) това ще бъде истинско удоволствие.
Дисплея на смартфона е с размер 5.10 инча (12.954cm) с разделителна способност 2560 х 1440 пиксела (Quad HD), което се равнява на 577 пиксела за инч. Дисплея е Super AMOLED, и с тази разделителна способност гарантира страхотна острота на картината и несравним контраст. AMOLED технологията позволява пиксели, които трябва да изразят черен цвят, просто да не излъчват никакава светлина. Поради тази причина контраста е несравним с обикновен дисплей.
Камерата на телефона е 16MP с апертура f/1.9. Разполага и с оптична стабилизация, за да не се получават нежелани ефекти на заснетите снимки.
Батерията на устройството е с капацитет 2550mAh, което е достатъчно да издържи цял ден дори и при честа употрба на телефона. Има и ''fast charging'' технология, която позволява да се зарежда за много по-малко време от стандартното. Също има и ''wireless charging'', но за целта трябва допълнителна зарядна станция.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е със статус ''реновиран'' и 6 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G10, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
584.00 € / 1142.20 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторDell UltraSharp U2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.


