ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
789.00 € / 1543.15 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 500GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
| Модел: | PowerEdge R320 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Xeon E5-2407 (4-ядрен, 10M, 2.20 GHz ) |
| РАМ памет: | 32GB DDR3 |
| Памет за данни: | възможност за до 4x 3.5'' HDD/SSD |
| LAN: | 2x 1 Gbps |
| Интерфейси: | USB 2.0, VGA |
| Екстри: | RAID - H310 Mini, захранване - 2x 350W |
| Размери: | Form factor: 1U rack |
| Производител | Dell |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



