Подобни продукти
СървърHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
729.00 € / 1425.80 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | DL360 G6 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | 2x Intel® Xeon® E5520 (4-ядрен, 8M, 2.26 GHz, до 2.53GHz) |
| РАМ памет: | 32GB DDR3 |
| Памет за данни: | 2x 146GB SAS |
| LAN: | 2x 1GBit |
| Интерфейси: | VGA, USB 2.0 |
| Екстри: | 2x 460W PSU |
| Производител | HP |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



