Out of stock
-16%
SmartphoneApple iPhone 13 128GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Good
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
-23%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
| Model | 43UH668V |
| Display size | 43"/108 cm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Brightness | 390 cd/m2 |
| Angle | 178/178 |
| Audio | 20 W |
| WIFI | Wifi |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
