Similar products
ComputerHP ProDesk 400 G3 USFF, i5-6500T, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
119.00 € / 232.74 BGN
ComputerHP EliteDesk 800 G2 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
109.00 € / 213.19 BGN
ComputerHP Elite 800 G9 USFF, i5-12500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
589.00 € / 1151.98 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
109.00 € / 213.19 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Touchbar
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
| Model | 24-f0005nl |
| Status | Good |
| CPU | Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz) |
| RAM Memory | 8GB DDR4 |
| Data memory | 1000GB HHD + 16GB SSD |
| Video Card | Built Intel® UHD Graphics 620 |
| Display size | 24 inches (60.96cm) |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Audio | Internal speakers |
| Optical drive | Yes |
| LAN | Gigabit Ethernet up to 10/100/1000 Mb/s |
| WIFI | LAN 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfaces | 1хHDMI (изход), 2хUSB 2, 2хUSB 3 |
| Manufacturer | HP |
Used, but refurbished HP 24-f0005nl All-in-One PC.
Save space from your workspace and enjoy smooth performance and fast operation with multiple applications, features and stylish design.
The model is equipped with a fast 4-core Intel Core i5 processor, eighth generation, fast 8GB of DDR4 memory, a built-in Intel UHD Graphics 620 graphics adapter and 1TB storage for your important files + 16GB of opt memory to help drive fast.
The display is non-flush with 24-inch diagonal, LED backlight and Full HD (1920x1080 pixels) resolution. With good brightness, wide viewing angle and anti-glare technology, it makes it suitable for work and in stronger light.
The product comes with a keyboard and mouse set.
The photos of the refurbished products are model examples.
It is offered for purchase online or physically in our showrooms - Sofia, Pleven, Rousse, Varna.
Condition REFURBISHED with 6 + 6 months warranty from HOP.BG
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
