Similar products
LaptopDell Vostro 5401, i5-1035G1, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G2 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
489.00 € / 956.40 BGN
440.00 € / 860.57 BGN
MonitorHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
116.00 € / 226.88 BGN
TabletApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
MonitorHP E24m G4, 23.8'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
79.00 € / 154.51 BGN
71.00 € / 138.86 BGN
| Model | Dell Vostro V131 |
| Class | Laptop |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel® Core™ i5-2430M (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 500GB SATA |
| Video Card | Intel HD 3000 |
| Display size | 13.3 inch |
| Display technology | LED |
| Resolution | 1366 x 768 pixels |
| Front camera | WEB CAMERA |
| Audio | High Definition Audio |
| LAN | Integrated 10/100/1000 Гигабит |
| WIFI | Wireless 802.11 b/g/n |
| Interfaces | HDMI |
| Manufacturer | Dell |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopDell Latitude 9510, i7-10710U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
494.00 € / 966.18 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
759.00 € / 1484.47 BGN
739.00 € / 1445.36 BGN
MonitorHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
LaptopHP ProBook 640 G9, i3-1215U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
359.00 € / 702.14 BGN
323.00 € / 631.73 BGN




