Similar products
LaptopHP EliteBook 830 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
229.00 € / 447.89 BGN
LaptopHP EliteBook X360 1030 G7, i5-10210U, 8GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
LaptopHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тouchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
789.00 € / 1543.15 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
479.00 € / 936.84 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
479.00 € / 936.84 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
ComputerApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
599.00 € / 1171.54 BGN
559.00 € / 1093.31 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
819.00 € / 1601.82 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
189.00 € / 369.65 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
| Model | EliteBook 8770w |
| Class | Mobile workstation |
| Status | Good |
| CPU | Intel Core i7-3610QM(6M Cache, up to 3.30 GHz |
| RAM Memory | 8GB DDR3 |
| Data memory | 774GB (24GB SSD + 750GB SATA |
| Video Card | NVIDIA Quadro K3000M/2GB GDDR5 |
| Display size | 17.3-inches (43.25см) |
| Display technology | ED-backlit FHD WVA anti-glare |
| Resolution | 1920 x 1080, Full HD |
| Audio | High Definition Audio, SRS Premium Sound PRO |
| Optical drive | DVD записващо устройство |
| LAN | 10/100/1000 Gigabit |
| WIFI | HP Wireless |
| Weight | 3.60 kg. |
| Manufacturer | HP |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
МониторHP E27Q G4, 27" IPS QHD 2560x1440
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
143.00 € / 279.68 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14.2' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
779.00 € / 1523.59 BGN
729.00 € / 1425.80 BGN
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
409.00 € / 799.93 BGN
368.00 € / 719.75 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
649.00 € / 1269.33 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
