SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
779.00 € / 1523.59 BGN
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
| Model | UE49MU6102KXXH |
| Status | Excellent |
| Display size | 49 inches (124.46cm) |
| Resolution | 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Extras | TV to mobile device - Mirror, Mobile device to TV - Mirror, DLNA, 360 Video Player |
| Size | 1107.9 x 707.4 x 310.5 mm |
| Weight | 13,60 kg |
| Information | Power supply AC220-240V 50 / 60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
It is available for purchase online or physically in our showrooms - Sofia, Pleven, Rousse, Varna.
State AUTLET with a 24-month warranty from HOP.BG
Out of stock




