ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
409.00 € / 799.93 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
| Модел: | UE49MU6102KXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49 инча (124.46см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | Телевизор към мобилно устройство - Огледално, Мобилно устройство към телевизор - Огледално, DLNA, 360 видео плейър |
| Размери: | 1107.9 x 707.4 x 310.5 мм |
| Тегло: | 13,60 кг |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50 / 60Hz |
| Производител | Samsung |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки




