Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Lavender Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Power G8, i7-11800H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, T600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
811.99 € / 1588.11 лв.
730.00 € / 1427.76 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
559.00 € / 1093.31 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | iPhone 11 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49 см) |
| Технология на дисплея: | Liquid Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 828 x 1792 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, dual pixel PDAF, OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide), |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning, USB 2.0 |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 150.9 x 75.7 x 8.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3110 mAh |
| Тегло: | 194 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, eSIM |
| Цвят: | Black |
| Производител | Apple |
| Гаранция: | 12 месеца |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
593.00 € / 1159.81 лв.
МониторHP EliteDisplay E243, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторDell UltraSharp U2412M, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.


