Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
МониторDell UltraSharp U2719D, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24”, IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
МониторPhilips 275E2, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
| Модел: | iPhone 12 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Чипсет: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB, 128GB, 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Резолюция на дисплея: | 1170 x 2532 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 146.7 x 71.5 x 7.4 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2815 mAh |
| Тегло: | 164 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
МониторDell P2418HT Touch, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
789.00 € / 1543.15 лв.
710.00 € / 1388.64 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопDell Latitude E5570, i5-6440HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.


