Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16e 128GB White Като Нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
579.00 € / 1132.43 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10850H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
| Модел: | Apple iPhone 4 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | 1 GHz Cortex-A8 |
| Чипсет: | Apple A4 |
| РАМ памет: | 512MB |
| Памет за данни: | 32GB |
| Видео карта: | PowerVR SGX535 |
| Размер на дисплея: | 3.5" инча (8.75 см) |
| Технология на дисплея: | LED IPS Gorilla Glass |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 960 пиксела |
| Предна камера: | VGA |
| Камера: | 5 MP |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Размери: | 115.2 x 58.6 x 9.3 mm |
| Батерия: | Li-Po 1420 mAh |
| Тегло: | 0.137 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.1 |
| Цвят: | ЧЕРЕН |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони iPhone на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
819.00 € / 1601.82 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Studio 15 G8, i9-11950H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS UHD 3840x2160, RTX A3000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1069.00 € / 2090.78 лв.
962.00 € / 1881.51 лв.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
МониторHP E27Q G4, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.


