Работнистанции Fujitsu Celsius M770 Tower, W-2123, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
368.00 € / 719.75 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G5 USFF, i5-9500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
259.00 € / 506.56 BGN
233.00 € / 455.71 BGN
MonitorFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Red
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
215.00 € / 420.50 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
MonitorHP Z Display Z24i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
| Model | Apple iPhone 4 |
| Class | Smartphone |
| Status | Excellent |
| CPU | 1 GHz Cortex-A8 |
| Chipset | Apple A4 |
| RAM Memory | 512MB |
| Data memory | 32GB |
| Video Card | PowerVR SGX535 |
| Display size | 3.5" inch (8.75 см) |
| Display technology | LED IPS Gorilla Glass |
| Resolution | 640 x 960 pixels |
| Front camera | VGA |
| Camera | 5 MP |
| Audio | 3.5 audio out |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Card reader | N/A |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| Size | 115.2 x 58.6 x 9.3 mm |
| Battery | Li-Po 1420 mAh |
| Weight | 0.137 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 2.1 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | Apple |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
329.00 € / 643.47 BGN
296.00 € / 578.93 BGN
LaptopDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
1209.00 € / 2364.60 BGN
1088.00 € / 2127.94 BGN
MonitorSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
309.00 € / 604.35 BGN
278.00 € / 543.72 BGN
LaptopHP ProBook 640 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
569.00 € / 1112.87 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN


