Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
115.00 € / 224.92 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
| Модел: | Apple iPhone 5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1 GB RAM DDR2 |
| Памет: | 16GB място за файлове и проложения |
| Видео карта: | триядрен PowerVR SGX 543MP3 |
| Размер на дисплея: | 4 инча |
| Технология на дисплея: | TFT мултитъч 16 милиона цвята |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 мегапиксела |
| Камера: | 8MP с автофокус, разпознаване на лица, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Размери: | 123.8 x 58.6 x 7.6 mm |
| Батерия: | 225 часа в режим на изчакване и 8 часа в 2G/3G |
| Тегло: | 112 грама |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Бял/Черен |
| Производител | Apple |
Телефони втора ръка? Често само асоцияцията с този термин те кара да... забравиш за телефона. Сещаш се за мръсотия, счупен или поне надраскан дисплей, а батерията е въпрос на шанс. Затова ние реновираме употребяваните телефони, които продаваме. Всеки iPhone 5 минава за оглед на козметични наранявания, тестове на хардуера, софтуера и батерията. При констатиране на проблем, той бива отстранен. Така hop.bg може да ти предложи великолепния продукт на Apple iPhone 5 в цялото му великолепие.
Всички Apple смартфони и таблети предлагани от hop.bg са neverlock, т.е. са отключени и работят с GSM операторите в България. Не е необходимо добавянето на допълнителни карти r-sim за нормалната им работа.
Устройствата са ъпдейтнати до последна версия на софтуера за тях и нямат активирани акаунти към iCloud.
При поискване можем да предоставим оригиналните серийни номера и IMEI.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
