Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 16e 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
| Модел: | iPhone 5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет за данни: | 16GB |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 |
| Размер на дисплея: | 4" инча (10.16 см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP |
| Камера: | 8MP с автофокус, разпознаване на лица, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Wireless 802.11 b/g/n |
| Четец за карти: | Не |
| Размери: | 123.8 x 58.6 x 7.6 mm |
| Тегло: | 112 гр. |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Бял |
| Производител | Apple |
| Описание: | iOS |
Реновиран смартфон Apple iPhone 5.
За разлика от предшествениците си iPhone 4 и 4s, iPhone 5 е с изцяло подобрен дизайн и характеристики. Алуминиев корпус, по-тънък, по-лек и функционален. Дисплеят е 4 инча с познатата IPS технология, гарантираща реални цветове и отлична яркост.
Моделът е оборудван с Apple A6 1.3 Ghz процесор, 8-мегапикселова камера и 16GB място за снимки, файлове и приложения. Страхотно решение при избора ви на смартфон, когато търсите малки размери и гладка производителност. А със своите 112 грама и стилен дизайн, iPhone 5 изглежда чудесно в ръката ви.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.


