Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
265.00 € / 518.29 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 512GB Wi-Fi Silver Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
| Модел: | iPhone 5C |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 512MB |
| Памет: | 32GB място за файлове и приложения |
| Видео ускорител: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4'' инча (10.16см) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD, капацитивен тъчскрийн, 16M цвята |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 1.2 MP, 720p@30fps, face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular |
| Камера: | 8 MP (f/2.4, 33mm, 1/3.2", 1.4 µm), автофокус, LED светкавица |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Размери: | 124.4 x 59.2 x 9 mm |
| Батерия: | Li-Po 1510 mAh |
| Тегло: | 132 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | бял |
| Производител | Apple |
IPhone 5C е по-евтина алтернатива на iPhone 5S.
Традиционно, ако търсите по-евтин iPhone, можете да разгледате и този продукт.
Масово мнение е, че нещо не е наред с пластмасовият корпус и телефона като цяло.
Абсолютно неправилно мислене, което бързо се променя след като го задържите в ръка.
Той е по-тежък от Iphone 5S дори, същият IPS дисплей, същата операционна система и т.н.
IPhone 5C e безупречно добре направен, което винаги очакваме от Apple - няма никакви пропуски или несъответствия в границата между пластмаса и стъкло.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН и 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
МониторSamsung S34E790C, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
