Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
МониторPhilips 328P6A, 32'' IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопиHP EliteBook 650 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
КомпютърHP Elite Slice G2, i5-7500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
| Модел: | iPhone 6 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.40GHz Typhoon |
| Чипсет: | Apple A8 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 16GB Място за данни |
| Видео ускорител: | PowerVR GX6450 |
| Размер на дисплея: | 4.7'' инча (11.75 см) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.2, 31mm, 720p@30fps, функция разпознаване на лица, HDR, FaceTime |
| Камера: | 8 MP, f/2.2, 29mm, автофокус, dual-LED светкавица |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| 3G Модул: | 3G/4G |
| Екстри: | Finger print |
| Размери: | 138.1 x 67 x 6.9 мм |
| Батерия: | Li-Po 1810 mAh |
| Тегло: | 129 г |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | бял/сив |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 6.
Модел смартфон с ключови подобрения от предшественика си iPhone 5s - производителност, камера, дисплей.
Оборудван е с бърз A8 64-битов процесор, 1GB RAM, 16GB сторидж, достатъчен да съхраните важните ви файлове и 8MP камера.
Корпусът е със завършен и качествен дизайн. Стъклен и алуминиев материал се сливат безпроблемно и iPhone 6 изглежда чудесно в ръката ви.
Добре балансиран и достатъчно лек за размерите си - само 129 грама. 4.7-инчовият екран е със страхотно възпроизвеждане на цветовете и феноменален зрителен ъгъл и при най-ярка светлина.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
КомпютърHP ProDesk 400 G3 Tower, i5-6500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.


