Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1299.00 € / 2540.62 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
Оригинален дисплей -
минимална драскотина
Панел -
леки драскотини корпус
Батерия - 94%
Доставка - 1-2 дни
Гаранция - 12 месеца
Наличен в: - МАГАЗИН HOP.BG РУСЕ
IMEI - 356080091182016
Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G2 SFF, i5-6600, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
МониторDell UltraSharp U2414Hb, 24'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
| Модел: | iPhone 8 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| Чипсет: | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (three-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, Face detection, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad LED flash, HDR |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | 3D Touch display & home button, True-tone |
| Размери: | 138.4 x 67.3 x 7.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1821 mAh |
| Тегло: | 148 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Цвят: | Space Gray |
| Производител | Apple |
| Гаранция: | 12 месеца |
Употребяван смартфон Apple iPhone 8.
Бърз смартфон с ключови подобрения в някои области - дисплей, камера, процесор, дизайн.
С отлична производителност, усъвършенствана камера, стерео говорители с високо качество на звука, дълъг живот на батерията и дисплей с още по-голяма яркост за по-добро цветопредаване.
Има лека промяна в дизайна на корпуса - стъклен гръб. Дисплеят е 4.7-инчов Ретина HD с 3D Touch за всики функции на операционната система iOS.
Както и при предшевствениците си iPhone 7 и 7+, Home бутонът няма така наречения "клик". Тук Apple използват "Taptic Engine" технология (линеен вибрационен модул), което създава усещане, че цялата долна част на дисплея клика, когато натискате бутона.
Иновация в камерата - не една, а две основни камери с оптична стабилизация на изображението, по-бърз 12MP обектив с 6 елемента за още по-живи снимки, сензори за дълбочина, нов филтър за цветовете, по-прецизни пиксели и нова телефото камера с OIS. За снимки с впечатляващо качество като от фото студио.
Моделът се задвижва от мощен и интелигентен процесор A11 Bionic, който според Apple е 70% по-бърз от A10 Fusion, 3GB RAM и бърз триядрен видеоускорител.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
ЛаптопDell Latitude E5570, i5-6440HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
Работна станцияDell Precision 5820 Tower, W-2102, 32GB, 512GB SSD, FirePro WX2100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
422.00 € / 825.36 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G4 SFF, i5-8500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
МониторLenovo ThinkVision Pro2820D, 28'' MVA Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.


