Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Orange Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080, Radeon 540X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
| Модел: | A1784 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| Чипсет: | Apple A10 Fusion (16 nm) |
| РАМ памет: | 3GB RAM |
| Памет: | 256GB вградена памет |
| Видео карта: | PowerVR Series7XT Plus |
| Размер на дисплея: | 5.50'' (13.97cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела (Full HD) |
| Разстояние между точките: | ~401 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, f/2.2, 32mm (standard) |
| Камера: | 12 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/3", OIS, PDAF + 12 MP, f/2.8, 56mm (telephoto), 1/3.6", 2x optical zoom, AF |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | lightning port |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 158.2 x 77.9 x 7.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2900 mAh |
| Тегло: | 188 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| Сим карта: | nano-SIM |
| Цвят: | Червен |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 7 Plus.
Бърз смартфон с отлична производителност, усъвършенствана камера, стерео говорители с високо качество на звука, дълъг живот на батерията и дисплей с още по-голяма яркост за по-добро цветопредаване.
Изцяло нов дизайн и устойчив корпус от алуминий. 5.5-инчов Ретина Full HD дисплей с 3D Touch за всики функции на операционната система iOS.
Както и при по-малкия му брат iPhone 7, Home бутонът няма така наречения "клик". Тук Apple използват "Taptic Engine" технология (линеен вибрационен модул), което създава усещане, че цялата долна част на дисплея клика, когато натискате бутона.
12-мегапикселова основна камера с добавена оптична стабилизация и обектив с 6 елемента за още по-живи снимки. Също и телеобектив 12MP за снимки с отлично качество с приближение от разстояние и depth-of-field ефект за портретни фотографии.
Моделът се задвижва от мощен и ефективен процесор A10 Fusion с 4 ядра и 3GB оперативна памет. Въведена е нова архитектура, която позволява скоростната обработка, когато е необходимо, както и възможност за пестене енергия.
Вградени стерео говорители с два пъти по-силен звук от iPhone 6s и увеличен динамичен диапазон, които впечатляват независимо дали слушате музика, гледате клипове или разговаряте.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 2, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
МониторHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Laptop 6 в опаковка, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
819.00 € / 1601.82 лв.
737.00 € / 1441.45 лв.
МониторDell P2419, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторPhilips 240B4Q, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.



