Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M2 Pro A2780 (2023) Space Gray, Apple M2 Pro, 16GB, 1TB SSD, 16.2'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1299.00 € / 2540.62 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Air M2 A2681 (2022) Silver, Apple M2, 24GB, 256GB SSD, 13.6'' Retina 2560 x 1664
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920 Тъчбар, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2018) Space Gray, i7-8850H, 16GB , 512GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
Appleзарядно А2347 USB-C white
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
17.50 € / 34.23 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
819.00 € / 1601.82 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
| Модел: | A1286 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-2760QM (6M Cache, up to 3.50 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 @1333MHz |
| Памет за данни: | 750GB SATA |
| Видео карта: | AMD Radeon HD 6770M (1GB, 128bit, @675MHz) |
| Размер на дисплея: | 15.40'' (39.12cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1680 x 1050 пиксела |
| Предна камера: | да |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | Gigabit Ethernet |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Интерфейси: | 2xUSB 2, Thunderbolt, FireWire''800'' |
| Четец за карти: | SDXC card slot |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.1+EDR |
| Цвят: | сив |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран лаптоп Apple MacBook Pro 8.2 A1286 (Late 2011).
С типичния за Apple елегантен и впечатляващ дизайн. Качеството на изработка също е върхово. Пантите са гладки, прилепянето при затваряне е безупречно.
Висока прецизност при изработка, 100% алуминиев дизайн, 15.4 '' гланцов широкоекранен дисплей и камера iSight.
Apple твърдят, че подобренията на дисплея и подсветката са увеличили цветовата гама с 60%. Като цяло това води до отлично показване на иконите, символите и надписи.
Невероятен пърформанс в конфигурация Intel® Core™ i7-2760QM (4-ядрен), бърза памет 8GB DDR3 и сторидж 750GB за файлове и ОС. С технология Turbo Boost, която автоматично увеличава скоростта на процесора според нивото на натоварване до 3.50GHz. Налична е и 128-битова графична карта AMD Radeon HD 6770M за още по-добра производителност.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP ProBook 640 G9, i3-1215U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
МониторHP Z27n, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.




