Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB White
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A1419 (2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
| Модел: | iPhone 6 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based) |
| Чипсет: | Apple A8 |
| РАМ памет: | 1GB DDR3 |
| Памет: | 64 GB |
| Видео карта: | PowerVR GX6450 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.70" (11.94см) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | 326 ppi (пиксела на инч) |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.2, 31mm, 720p@30fps |
| Камера: | 8 MP, f/2.2, 29mm, двойна LED светкавица |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio, active noise cancellation |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0 |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | space grey |
| Производител | Apple |
Реновиран смартфон от известната марка Apple. Като допълнение на безупречния хардуер в този модел има и 64GB памет, за да можете да съхраните на него всички Ваши най-ценни снимки, видеоклипове и музика.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
