СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
| Модел: | ASUS X32U |
| Клас: | Ultrabook |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | AMD E-450 1.6 GHz |
| Чипсет: | AMD A50M Chipset |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | AMD Radeon HD 6320 |
| Размер на дисплея: | 13.3"инча 16:9 HD |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела HD Ready |
| Предна камера: | 0.3 Mega Pixel web camera |
| Аудио: | Built-in Speakers And Microphone |
| LAN: | Integrated 802.11 b/g/n 10/100/1000 Base T |
| Интерфейси: | HDMI; VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor |
| Четец за карти: | 3 -in-1 card reader ( SD/ MS/ MMC |
| Размери: | 328 x 238 x 22.5 mm |
| Производител | ASUS |
Реновиран лаптоп Asus X32U. Лек, тънък, удобен, с 13.3-инчов дисплей. Продуктът се предлага в hop.bg с 6 + 6 месеца гаранция.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




