Работна станцияHP Z230 Tower, Xeon E3-1226 V3, 16GB, 256GB SSD, Quadro K2200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
МониторHP EliteDisplay E273Q, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
МониторDell P2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
| Модел: | X550C |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-3337U (3M Cache, up to 2.70 GHz) |
| РАМ памет: | 6GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 15.6 инча (39.62 см) |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Предна камера: | Web Cam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | Няма |
| LAN: | 10 / 100 / 1000 Gigabit |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | HDMI, VGA, USB 2.0, USB 3.0 |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Цвят: | Сив |
| Производител | ASUS |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
МониторHP ZR2440w, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторDell UltraSharp U3415WB, 34'' IPS WQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
КомпютърHP Elite 800 G9 USFF, i5-12500T, 16GB DDR4, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.




