Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 845 G7, RYZEN 5 4650U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080p
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1030 G4, i5-8365U, 8GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | Envy 17-J110EL |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-4700MQ (6M Cache, up to 3.6GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 |
| Памет за данни: | 1000GB SATA HDD |
| Видео карта: | външна NVIDIA GeForce GT 740M (2GB GDDR3) |
| Размер на дисплея: | 17.3 инча (43.9см) |
| Технология на дисплея: | BrightView LED |
| Резолюция на дисплея: | 1600x900 HD+ |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | Beats Audio с 4 високоговорителя и 2 субуфера |
| Оптично устройство: | SuperMulti DVD |
| LAN: | 0/100/1000 Gigabit Ethernet LAN |
| WIFI: | 802.11b/g/n |
| Интерфейси: | HDMI, 4x USB 3.0, audio combo jack |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Тегло: | 2.85 kg |
| Производител | HP |
Аутлет лаптоп HP Envy 17-J110EL.
Моделите от серията Envy на HP залагат на опростен и изчистен дизайн, корпус от подсилена пластмаса с матово-алуминиев завършек, гладка производителност и удобство при пренасяне навсякъде, където и когато ви се налага.
Envy 17-J110EL е в конфигурация от 4-ядрен процесор Core i7-4700MQ, 16GB оперативна памет, графична карта NVIDIA GeForce GT 740M с 2GB GDDR3 споделена памет и 1TB място за важните ви файлове и ОС.
Екранът е с диагонал 17.3 инча, Full HD разделителна способност и технология "анти-отблясъци".
Лесно преносим със своите 2.8кг и с набор от възможности за свързване като HDMI, комбиниран жак за слушалки/микрофон, SD четец за карти памет и др.
Подходящ както за работа в офиса, така и за забавления у дома.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 12 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
