Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
859.00 € / 1680.06 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1219.00 € / 2384.16 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, W-11955M, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS UHD 3840x2160, Nvidia RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
959.00 € / 1875.64 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560 Като Нов, i7-11850H, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1049.00 € / 2051.67 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1259.00 € / 2462.39 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
679.00 € / 1328.01 лв.
611.00 € / 1195.01 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1019.00 € / 1992.99 лв.
917.00 € / 1793.50 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
| Модел: | EliteBook 8770w |
| Клас: | Мобилна работна станция |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel Core i7-3520M (4M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чипсет: | Mobile Intel QM77 Express |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 @1333MHz |
| Памет за данни: | 500GB @7200 RPM, 16MB cache, 3.0Gb/s |
| Видео карта: | nVidia Quadro K3000M 2GB GDDR5, 256bit, @654MHz |
| Размер на дисплея: | 17.30'' (43.94cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела (Full HD) |
| Предна камера: | интегрирана уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD±RW (±R DL) |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | VGA, D-SUB, 2xUSB 2, 3xUSB 3, DisplayPort, eSata, FireWire IEEE 1394 4pin |
| Четец за карти: | SD/MMC карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | тъмно сив |
| Производител | HP |
Реновирана мобилна работна станция Hewlett Packard от най-високата серия на производителя.
Машината разполага с видео карта nVidia Quadro K3000M, която има страхотна производителност, когато става дума за професионална употреба и преносимост в едно. За да се възползвате напълно от видео картата лаптопа разполага с матрица, която е с Full HD резолюция и WVA (wide viewing angle) технология, която позволява да виждате цветове, които се доближават максимално до натуралните цветове и да може да ги виждате от ъгли до 178 градуса. Лаптопа разполага и с DisplayPort, за да може да свържете и външен монитор, когато Ви е нужно. Няма да имате ограничение в монитора, тйъ като видео картата и този тип интерфейс позволяват употребата дори на 4К монитори. ю
Машината разполага и с 16 GB DDR3 RAM памет, която е разположена на 2 плочки по 8GB. Перфектна машина за ползване с PhotoShop и друг софтуер, който разчита основно на RAM памет като показател. В доп-ълнение на това има и процесор Intel i7 който разполага с 4 логически ядра всяко от които с работна честота 2.90 GHz и ''turbo boost'' технология, която позволява честота до 3.60GHz.
Лаптопа разполага и с 500GB хард диск, който е напълно достатъчен за повечето потребители. Ако все пак не отговаря на Вашите нужди лаптопа има и eSata интерфейс, който позволява да бъде ползван и външен хард диск заедно с машината.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
