Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопApple MacBook PRO A2918 (2023) Space Gray, Apple M3, 16GB, 500GB SSD, 14.2" Liquid Retina XDR 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1099.00 € / 2149.46 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920 Тъчбар, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A1398 (2014) Silver, i7-4770HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1398 (Mid 2015) Silver, i7-4870HQ, 16GB, 512GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, R9 M370X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
409.00 € / 799.93 лв.
| Модел: | A1398 |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Intel Core i7-4850HQ (6M Cache, up to 3.50 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 @ 1600MHz |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | Intel Iris 5200 Pro + NVIDIA GeForce GT 750M |
| Размер на дисплея: | 15.4'' инча (39.17см) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 2880 x 1800 пиксела |
| Предна камера: | 720p FaceTime HD webcam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11ac |
| Интерфейси: | HDMI, 2xUSB 3, 2xThunderbolt 2, |
| Четец за карти: | SDXC карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | сив |
| Производител | Apple |
Реновиран MacBook Pro и то от недалечната 2013г., което гарантира подръжката на софтуера занапред. Оборудван с процесор, койтo разполага с 8 логически ядра и работна честота до 3.50GHz. Има 16 GB DDR3 RAM памет, което е допустимият максимум за модела. SSD диска гарантира бързото четене и писане на данни. Впечатляващото е, че машина стига до "home screen" за не повече от 10 секунди след натискането на power бутона!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
