ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
779.00 € / 1523.59 лв.
701.00 € / 1371.04 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 512GB Wi-Fi Silver Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
779.00 € / 1523.59 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
| Модел: | G580 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel i5-3230M 3.2GHz, 3MB |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 1600MHz |
| Памет за данни: | 1TB SATA |
| Видео карта: | Geforce GT 635M, 2GB DDR3 |
| Размер на дисплея: | 15.6 инча, 1366 x 768 |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела |
| Предна камера: | Уеб камера |
| Оптично устройство: | DVD записващо у-во |
| LAN: | Atheros AR8162 10/100M |
| WIFI: | Broadcom 802.11n |
| Интерфейси: | USB 2.0, USB 3.0 x 2, D-SUB |
| Четец за карти: | Четец за карти |
| Екстри: | HDMI |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Производител | Lenovo |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторFujitsu P34-9 US, 34'' IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
