Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad T480
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad X13 Gen 2, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопDell Latitude 7320, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
МониторLenovo ThinkVision T2454pa, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторDell U3419W, 34" IPS UltraWide QHD 3440 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, I5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 15.6“ IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
251.00 € / 490.91 лв.
| Модел: | M30-70 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Intel Core i5-4210U (3M Cache, up to 2.70 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 13.3" инча (33.25 см) |
| Предна камера: | Web Cam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | НЯМА |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | HDMI, USB 3.0, USB 2.0, LAN |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Производител | Lenovo |
Лаптоп изключително подходящ за хора в движение - лесен за пренасяне, лек, компактен, съвременен дизайн. Лаптопът е SSD диск, което спомага зареждането на файловете да става по-бързо. Лаптопът разполага с различни опции за връзка с други устройства.
Този Outlet лаптоп е с 12 месеца гаранция.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
ЛаптопHP ProBook 450 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24i-10, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопDell Latitude 9410 2-in-1, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" Тъчскрийн, IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
