Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
569.00 € / 1112.87 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10875H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS WUXGA 1920x1200, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
620.00 € / 1212.61 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7750, i7-108750H, 64GB, 512GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
989.00 € / 1934.32 лв.
890.00 € / 1740.69 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5540, i7-9850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
| Модел: | ThinkPad Т430S |
| Клас: | бизнес |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel Core i5-3320M (3M, 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 14" (35.60cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1600 x 900 HD+ |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD+/-RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Lenovo Wireless |
| Интерфейси: | VGA, D-SUB, USB 3, USB 2, firewire port, firewire port, |
| Цвят: | черен |
| Производител | Lenovo |
Лек, тънък, удобен и бърз....... какво повече търсите в един лаптоп!?
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
Appleзарядно А2347 USB-C white
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
17.50 € / 34.23 лв.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
МониторDell S2740LB, 27" AH-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
