Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Studio 15 G8, i9-11950H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS UHD 3840x2160, RTX A3000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1069.00 € / 2090.78 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
679.00 € / 1328.01 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7540, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, Quadro T2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
659.00 € / 1288.89 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5540, i7-9850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
779.00 € / 1523.59 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
| Модел: | ThinkPad P50 |
| Клас: | Работна станция |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i7-6820HQ (8M, 2.70 GHz до 3.60 GHz) |
| РАМ памет: | 32GB DDR4 |
| Памет за данни: | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Видео карта: | NVIDIA Quadro M2000M (128-bit, 4GB GDDR5) |
| Размер на дисплея: | 15.6 инча (39.62см) |
| Технология на дисплея: | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Lenovo Wireless |
| Интерфейси: | Mini DisplayPort, HDMI, USB 3.0, |
| Четец за карти: | Да |
| Производител | Lenovo |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Плевен, Русе, Варна.
Предлагаме възможност за покупка на лаптопи на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
