ᐉ Монитор Samsung S22E450DW (75063) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Подобни продукти
1 / 3
МониторSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
309.00 / 604.35 лв.
Монитор Samsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440 Монитор Samsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440 Монитор Samsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
1 / 3
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
369.00 / 721.70 лв.
Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
1 / 4
МониторSamsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
1 / 2
МониторSamsung S32D850T 32'' Quad HD 2560x1440
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
Няма наличност
Монитор Samsung S22E450DW
Samsung Samsung
Монитор Samsung S22E450DW, Код: 75063
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-7%
-6%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-14%
-7%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
Модел: S22E450DW
Клас: За дома и офиса
Статус на продукта: Добър
Технология на дисплея: LED
Резолюция на дисплея: 1680x1050 WSXGA+
Яркост: 200 cd/m²
Време за реакция: 5 ms
Ъгъл на видимост: 170° H/ 160° V
Интерфейси: DVI, DisplayPort, VGA
Цвят: Черен
Производител Samsung
Честота на опресняване 60Hz
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-10%
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
-10%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-7%
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
1 / 5
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
-4%