ᐉ Монитор Samsung S24A450BW (72534) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Подобни продукти
1 / 2
МониторSamsung S32D850T 32'' Quad HD 2560x1440
309.00 / 604.35 лв.
Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Монитор Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
1 / 4
МониторSamsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
1 / 3
МониторSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
1 / 3
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
МониторSamsung S24E450, 24'' Full HD 1920x1080
Няма наличност
Монитор Samsung S24A450BW
Samsung Samsung
Монитор Samsung S24A450BW, Код: 72534
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-7%
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
-20%
-5%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-4%
Смартфон Apple iPhone 12 64GB White Смартфон Apple iPhone 12 64GB White
1 / 2
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
-9%
1 / 5
Модел: S24A450BW
Клас: Монитор
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 24" инча ( 60.96 см. )
Технология на дисплея: LED-backlit LCD monitor
Резолюция на дисплея: 1920 x 1200 пиксела
Яркост: 250 cd/m²
Контраст: 1000:1 / 5000000:1 (dynamic)
Разстояние между точките: 0.27 mm
Интерфейси: DVI-D, VGA
Цвят: Черен
Производител Samsung
Употребяван, но реновиран монитор Samsung SyncMaster S24A450.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
  • Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-13%
Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
-6%
-9%