ᐉ Монитор Samsung SyncMaster S24SA450 (72525) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Подобни продукти
Монитор Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080 Монитор Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080 Монитор Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
1 / 3
МониторSamsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
109.00 / 213.19 лв.
1 / 2
МониторSamsung S32D850T 32'' Quad HD 2560x1440
309.00 / 604.35 лв.
1 / 2
МониторSamsung S24E650PL, 24'' PLS Full HD 1920x1080
Монитор Samsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440 Монитор Samsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440 Монитор Samsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
1 / 3
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
1 / 4
МониторSamsung S24C650, 23.6''1920 x 1080
Няма наличност
Монитор Samsung SyncMaster S24SA450
Samsung Samsung
Монитор Samsung SyncMaster S24SA450, Код: 72525
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-5%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-5%
1 / 5
-9%
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
-9%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-23%
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
Модел: SyncMaster S24A450BW
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 24" инча ( 60.96 см. )
Технология на дисплея: LED-backlit LCD monitor
Резолюция на дисплея: 1920 x 1200
Яркост: 250 cd/m²
Ъгъл на видимост: 170 H/ 160 V
Производител Samsung
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
  • Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
  • Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-7%
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-7%
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
-10%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-4%