ᐉ Samsung SyncMaster S27A650D (71138) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Няма наличност
Samsung SyncMaster S27A650D
Samsung Samsung
Samsung SyncMaster S27A650D, Код: 71138
Цена за доставка: 7.67 / 15.00 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-2%
1 / 2
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
  • Като нов
-2%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
1 / 5
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
Модел: S27A650D
Клас: Монитор
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 27" инча (67.5 см) 16:9 Widescreen
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080
Яркост: 300 cd/m2
Време за реакция: 8ms (gray to gray)
Ъгъл на видимост: 178 H / 178 V
Интерфейси: DisplayPort, DVI, VGA
Производител Samsung
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
  • Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
  • Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
  • Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-20%
-15%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
-10%
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
-13%
Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
1 / 2
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080