ᐉ Телевизор LG 49LF540V (110464) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор LG 49LF540V
LG LG
Телевизор LG 49LF540V, Код: 110464
Сравни
Цена HOP.BG: 709.00 / 1386.68 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-9%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
-23%
1 / 3
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
-9%
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black
1 / 2
-12%
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
-7%
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
Модел: 49LF540V
Клас: Телевизор
Статус на продукта: Добър
Видео ускорител: Triple XD Engine
Размер на дисплея: 49" (125 см)
Технология на дисплея: LED подсветка
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080 Full HD
Яркост: -
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 5 w + 5 w RMS
WIFI: -
Екстри: -
Размери: Ш х В х Д - 1103 x 650 x 58.7
Тегло: 13.4 Кг
Цвят: Метален
Производител LG
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
  • Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
  • Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
  • Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
-13%