ᐉ Телевизор Samsung UE32M5502 (11010060) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE32M5502
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE32M5502, Код: 11010060
162.00 / 316.84 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-7%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
-2%
1 / 2
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
  • Като нов
-20%
-7%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
Модел: UE32M5502AKXXH
Статус на продукта: Много добър
Размер на дисплея: 32" инча ( 81,28см. )
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080 Full HD
Яркост: Ultra clean view
Контраст: Contrast Enhancer
Аудио: 2x 10W
WIFI: ДА
Интерфейси: 3x HDMI
Екстри: DVB-T/C/MPEG4
Тегло: 7.5 кг.
Производител Samsung
Петно в долен десен край на екрана.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 месеца гаранция от HOP.BG.
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
  • Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
  • Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
  • Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-3%
-5%
-7%
1 / 3
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-10%
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
-4%