СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | UE46H7000SLX |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 46" инча |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Ъгъл на видимост: | 178 V/178 H |
| Аудио: | 40 W (2x10 W+ subwoofer 20 W) |
| LAN: | 10/100/1000 |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 1033.3 x 639.20 x 208.8 мм |
| Тегло: | 12.5 kg |
| Производител | Samsung |
Телевизорът е от високата 7ма серия на Samsung. Прекрасният му и стилен дизай ще са чудесно допълнение към всеки дом. Благодарение на тънката му рамка няма да осъзнаете кога ще се потопите в съдържанието, което гледате.
Перфектният телевизор за ТВ маниаци.
Други негови важни характеристики са:
- FHD (1920 x 1080) разделителна способност;
- Wide Color Enhancer Plus- алгоритъм за подобряване на качеството на изображението, повишава значително детайлността;
- Ultra Clear Panel - технология, която намалява отразяването на околната светлина от екрана и увеличава нивото на контраста;
- Contrast Enhancer - интелигенто променя контраста в различни области на изображението, за постигане на по-добър ефект на дълбочина в картината;
- Samsung Micro Dimming PRO - технология на Samsung повишаваща контраста и спомагаща за по-реалистияни цветове;
- 4-ядрен процесор;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- USB плеър / запис (PVR) / Отложено гледане (Time Shift)-за да използвате тези опции е необходимо да закачите външна памет на USB;
- Web Browser App - браузър за интернет, сърфирайте с удобство в уеб пространствот;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е с Outlet статус и 12 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Промоцията е активна до 09.11.2017г. или до изчерпване на наличността.
Няма налични бройки
