СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | 49UH620V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49'' инча (124.46см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2x 10W, 2-канални говорители |
| LAN: | 1x RJ45 Ethernet |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 3x HDMI, 1x USB 2.0, 1x 3.5 mm Audio Out, 1x AV Component, 1x AV Composite |
| Размери: | 1108 x 657 x 81.5 мм |
| Тегло: | 11.7кг |
| Производител | LG |
49-инчов Smart телевизор на LG. С 4K Ultra HD резолюция, IPS матрица и четириядрен процесор ARM Cortex-A53, 1000MHz. Благодарение на функцията 3D Color Mapping и широкия зрителен ъгъл можете да се наслаждавате на напълно естествени и живи цветове от всеки ъгъл на стаята. А за чист и кристален звук - Ultra Surround технология, с която гледането на 4K е истинско изживяване.
Няма налични бройки
