Out of stock
-5%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
-2%
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
779.00 € / 1523.59 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB , 1TB SSD, 16" Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
569.00 € / 1112.87 BGN
-3%
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
509.00 € / 995.52 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
| Model | 49UH620V |
| Status | Exelent |
| Display size | 49'' inches (124.46sm) |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Angle | 178°H / 178°V |
| Audio | 2x 10W, 2ch speakers |
| LAN | 1x RJ45 Ethernet |
| WIFI | 802.11a/b/g/n |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | 3x HDMI, 1x USB 2.0, 1x 3.5 mm Audio Out, 1x AV Component, 1x AV Composite |
| Size | 1108 x 657 x 81.5 mm |
| Weight | 11.7 kg |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
