ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
889.00 € / 1738.73 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | LG 49UH770V |
| Статус на продукта: | Добър |
| Видео ускорител: | ARM Cortex-A53 |
| Размер на дисплея: | 49" (123.1 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела(4K, UltraHD ) |
| Яркост: | 390 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | Harman / Kardon (2 x 10 W, Ultra Surround ) |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, USB 3, |
| Размери: | 1102 x 640 x 53.8 mm |
| Тегло: | 13.4 kg |
| Производител | LG |
Аутлет телевизор LG 49UH770V.
Смарт телевизор с високо качество на изображенията, висок динамичен диапазон (HDR) и ярки, естествени цветове. Дисплеят е с 49-инчов диагонал, UHD 4K резолюция, LED подсветка.
LED телевизорите на LG използват IPS екрани в комбинация с локално затъмняване, квантови точки и технологията ColourPrime Plus, за да достигнат високия контрастен диапазон, яркост и широката цветова гама, изисквана от стандартите Dolby Vision и HDR10.
Моделът е с Web OS 3.0 операционна система на LG, осигуряващ а пълен набор от Smart функции - уеб браузър, социални медии, YouTube, приложения за BBC iPlayer, Demand 5, Netflix 4K и Amazon Instant Video и др.
Възможностите за свързване са: вграден WiFi модул и Ethernet порт за свързване към интернет мрежа, 3 HDMI порта, единият от които е ARC съвместим за връзка със саунд барове, SCART, компонентен и композитен вход и оптичен аудио изход.
Също и възможност за безжично споделяне на екрана на съвместими модели смартфони, таблети и други устройства чрез технологията Miracast, възможност за свързване чрез Bluetooth (клавиатура, мишка, тонколони).
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
