Out of stock
-5%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
329.00 € / 643.47 BGN
299.00 € / 584.79 BGN
-11%
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-12%
TabletSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
| Model | LG 49UH770V |
| Status | Exelent |
| Video accelerator | ARM Cortex-A53 |
| Display size | 49" (123.1 cm) |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels(4K, UltraHD ) |
| Brightness | 390 cd/m² |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | Harman / Kardon (2 x 10 W, Ultra Surround ) |
| LAN | Ethernet RJ45 |
| WIFI | 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfaces | HDMI, USB 2, USB 3, |
| Size | 1102 x 640 x 53.8 mm |
| Weight | 13.4 kg |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
